Hakkımızda - Mega Yapı
Mega Yapı HAKKIMIZDA

 

Firmamız 1995 yılında MEGA YAPI ÜRÜNLERİ SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ. olarak kurulmuştur. Üretimde kaliteyi daima ön planda tutan firmamız, 'Kalite ve istikrarda öncü' sloganını kendine hedef seçmiştir.

Firmamız; 5000m² yerde plastik ürünler ve talaşlı imalat yapmakta olup, sürekli olarak AR-GE ve teknolojiye yatırım yaparak kendini yenilemektedir. Yapmış olduğu AR-GE ve inovasyon çalışmaları sonucu geliştirdiği ürünlerin bir çoğuna patent almıştır. Kullandığı son teknoloji makineler ve kalite anlayışı olan kalitye personelleri ile sürekli olarak aynı standartta ve aynı kalitede üretim yapmayı kendine ilke edinmiştir. Üretiminde kaliteden ödün vermeyen firmamız; aldığı Kalite belgeleri, yapılan ömür testleri, AR-GE ve inovasyon çalışmaları ile kendi alanında bir dünya markası olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Eğitimli ve tecrübeli kadromuz, üretmiş olduğumuz ürünlerin elde ettiği güven unsuruyla yurtiçi ve yurtdışı pazarlarda hizmet vermekteyiz. Dünya markası olma idealine göre organize ettiğimiz üretim ve pazarlama faaliyetlerimiz sayesinde, ihracat potansiyelimizi her geçen gün arttırmanın gururunu yaşamaktayız.

Cesur ve yenilikçi kararlar, teknolojiden faydalanmak, AR-GE ve inovasyon çalışmaları firmamızı bugünkü konumuna getirmiştir. Dünyadaki su tasarrufunun önemini dikkate alarak tasarruf merkezli inovatif çalışmalarla ürün yelpazemizi geliştirmekte ve su tasarrufuna katkı sağlamaktayız.

Mega Yapı
Mega Yapı
Mega Yapı
Mega Yapı