Mutfak Musluk Gereçleri

Mega Yapı

Mutfak bataryaları pratik bir amaca hizmet ederken, aynı zamanda pişirme alanınızın tarzını tanımlamaya ve geliştirmeye yardımcı olacak önemli bir tasarım unsurudur. Yeni tap yazılımınızı ararken, planınızla sorunsuz bir şekilde uyum sağlayacak bir tasarım arayın.

Pavilack Tasarımı

Ultra modern bir pişirme alanınız var mı? Öyleyse, keskin, temiz çizgiler ve parlak bir yüzey sunan minimalist tapware, alanınızda mükemmel bir dokunuş olabilir. Kırsal veya geleneksel tarzda bir mutfağınız varsa, yumuşak kıvrımlara, dekoratif detaylara sahip ve planınıza ekstra bir çekicilik ve zarafet katacak bir batarya seçin.

 

Tapware seçmek için uzman tavsiyesine mi ihtiyacınız var? Size özel tavsiyeler için Houzz'da size yakın bir mutfak tasarımcısı bulun

Cilalı krom mu paslanmaz çelik mi? Fırçalanmış pirinç mi yoksa parlak bakır mı? Tapware kaplamalar söz konusu olduğunda sonsuz seçenek vardır. Mutfağınıza hangi kaplamayı dahil edeceğinizi seçerken uymanız gereken herhangi bir kural olmasa da, uyumlu ve uyumlu bir görünüm yaratacağından, cihazlarınıza, dolap kapı donanımınıza veya mobilyanıza bağlanan bir musluğu seçmenizi öneririz. Bu akıllı tasarım hilesini bu şık pişirme alanında çalışırken görebilirsiniz.

NU-Dimension Mutfak ve Banyo Tadilatı, LTD

… Veya renkli tapware daha iyi bir seçimse

Alternatif olarak, krom, bakır veya paslanmaz çelikten biraz daha cesur bir şey istiyorsanız, neden bu mutfak alanında casusluk yapabileceğiniz göz alıcı gök mavisi musluk gibi renkli tapware'i seçmiyorsunuz.

 

Parlak tonların hayranı olmayanlar için, son derece çok yönlü ve ultra sofistike olduklarından, siyah musluklar harika bir alternatiftir.

Hoedemaker Pfeiffer

Musluğun şeklini ve boyutunu unutmayın

Mutfak musluğunuzun stili ve bitişi önemli olsa da, musluğun şekli ve boyutu da önemlidir. Örneğin, düşük profilli L şeklindeki musluklar, mutfak lavabonuzun üzerinde uzun duran ve anında göze çarpan büyük boy C veya U şeklindeki musluklardan daha zariftir.

 

Orta ve yüksek ağızlı bataryalar sadece gösterişi durduran bir çekicilik yaratmakla kalmaz, aynı zamanda büyük tencere, tava ve fırın tepsilerini kolaylıkla yerleştirebildikleri için pratiktir - bataryanızın ve lavabonun boyutlarının birlikte çalıştığından emin olun.

Steding İç Mekanlar ve Doğrama

Uygun bir montaj stili seçin

Bataryanızı duvara mı, tezgah üstüne mi yoksa doğrudan lavabonuza mı monte edeceğinizi düşündünüz mü? Bu seçeneklerin her birinin kendi yararları vardır. Örneğin, musluğunuzu lavabonuzun arkasındaki duvara monte etmek, aşağıdaki tezgah üstü alanının temizlenmesi için bir esinti sağlarken, tezgah üstü bataryalar kusursuz ve görsel olarak çekici bir görünüm sağlar.

 

Lavaboya monte musluk yazılımının ana faydalarından biri, duvara ve tezgah üstü bataryalara kıyasla genellikle daha kolay ve daha ucuz olması ve mutfağınıza hızlı (ve ucuz) bir şeyler vermek istiyorsanız iyi bir haberdir. Güncelleme.

Decus İç Mekanlar

Unutmayın, ergonomi anahtardır

Çocuklar, yaşlı aile üyeleri ve el hareketliliği sorunları olan kişiler bazen, çalışmak için bir tut-çevir hareketi gerektiren yuvarlak veya çapraz tutamaklı muslukları kullanmayı zor bulabilirler. Bunu akılda tutarak, kaldıraçlı musluklar (burada gösterilen tek kollu karıştırıcı gibi), gençler ve yaşlılar, özellikle kısıtlı el hareketi ve gücü olan kişiler tarafından nispeten kolaylıkla kullanılabildiklerinden, genellikle daha akıllı ve daha ergonomik bir seçenektir.

Elms İç Tasarım

Tek kollu mikser musluklarının bir başka yararı da, çoklu görev yapmaya çalışırken veya yemeğinizi yıkamanız gerektiğinde kullanışlı olan, tek elle (veya gerekirse bileğinizin bir dürtmesiyle) çalıştırılabilmeleridir. malzemeleri pişirirken veya hazırlarken ellerinizi sıçrayın.

 

Her Ev Sahipinin Bilmesi Gereken 18 Mutfak Güncellemesi

RI Mutfak ve Banyo

Alternatif olarak, bunun yerine yüksek teknolojili bir otomatik sensör musluğunu tercih etmek isteyebilirsiniz. Eller serbest kullanımları sayesinde, sadece kullanımı çocuk oyuncağı değil, aynı zamanda daha hijyenik ve su israfını da önlüyorlar.

 

Touch2O teknolojisine sahip Pilar tek kulplu aşağı açılır mutfak bataryası: Delta

Bondi Mutfaklar ve Doğrama

Ergonomik, kullanımı kolay musluklar istiyorsanız, ancak suyunuzun sıcaklığı ve akış hızı üzerinde daha fazla kontrol istiyorsanız, klasik bir çift kollu karıştırıcı musluk (bir taraf sıcak su akışını çalıştırırken diğer taraf soğuk suyu kontrol eder) ) sizin için daha iyi bir seçenek olabilir.

 

Haftanın Odası: Rahat Lüks Vibe ile Sahil Evi Mutfağı

Georgia Topu

Ayarlanabilir bir musluğun faydalarını tartın

Büyük bir tencereyi suyla doldurabilmek veya büyük bir fırın tepsisini durulayabilmek için bir ağzı döndürmeyi denediniz mi, sadece musluğun sabit olduğunu fark ettiniz mi? Can sıkıcı, değil mi? Bu nedenle, musluğu pişirme, yemek hazırlama ve temizlik ihtiyaçlarınıza göre hareket ettirmenize olanak tanıyan döner ağzı ve yönlendirilebilir ağızlığı olan bir musluk seçmeye değer.

 

İkili lavabonuz varsa, döner musluklar da başvurmanız gereken çözümdür.