Mutfak Lavabo Bataryası

Mega Yapı

Günümüzde tüm farklı stil, boyut ve kaplama çeşitleriyle seçim yapmakta gerçekten şımarık durumdayız, bu nedenle doğru mikseri seçmek her zaman kolay bir karar değildir. Bu blog yazısında, mutfağınız için doğru mikseri seçmenize yardımcı olacak en iyi ipuçlarımızı paylaşıyoruz.

 

Lavabo bataryanızı seçmeden önce lavabo çanağınızın şeklini ve boyutunu kontrol edin

Musluk fitinginden lavabonuza olan mesafeyi ölçün. Bu, seçtiğiniz musluğun lavaboya yeterince uzanacak kadar uzun olmasını ve mutfak dolabınızın her yerine su dökülmemesini sağlayacaktır.

Şekil önemlidir! Yuvarlak bir lavabonuz varsa, lavabonuzun şeklini zenginleştirmek için eğimli bir musluk seçin. Ya da lavabonuzun keskin kenarlı kare bir yüzeyi varsa, simetrisini geliştirmek için köşeli çizgilere sahip bir musluk seçin.

Mükemmel eviye bataryasını seçmenize yardımcı olmak için önce mutfak tarzınızı belirleyin

Bir adım geri atın ve mikseriniz için alışverişe çıkmadan önce mutfağınızın tarzını gerçekten hissedin! Bu, armatürünüzün sadece çalışmasını değil, mutfağınızın görünümünü ve hissini tamamlamasını sağlamak için önemlidir. Mutfağınız modern bir havaya sahipse, temiz ve simetrik bir batarya seçin. Öte yandan daha geleneksel bir mutfağa sahipseniz, şıklığına hitap edecek bir armatür arayın.

 

İhtiyacınız olan tüm fonksiyonlara sahip bir mutfak evyesi bataryası seçin

Günümüz dünyasında, mutfak bataryalarımızın işlevselliği sonsuzdur. Eviye bataryanızı seçmek için dışarı çıkmadan önce Franke'de bulunan farklı seçeneklerden bazılarına göz atın.

 

Filtrelenmiş içme suyuna sahip eviye bataryası - Franke Kubus FilterFlow, tek bir musluktan sıcak, soğuk ve filtrelenmiş su sağlayan bir rüya gibi çok işlevlidir.

Evyeli Mikserler - Franke mikser serisinin herkes için geniş bir çeşidi vardır, bu nedenle püskürtme işlevli daha yüksek bir mikser arıyorsanız veya yemek hazırlığınızı basitleştirmek için geleneksel bir tarzı tercih ediyorsanız, kontrol etmeniz gereken ürün yelpazesi budur.

Kendinizi Seramik Kartuşla yakmayın

Bazı Franke eviye mikserlerinin bir anti-scold özelliği vardır, bu, maksimum sıcaklığı önceden seçmenize ve ayarlamanıza olanak tanır, böylece küçük ellerin yanmamasını sağlar!

Satın almak istediğiniz mikserin entegre seramik disklere sahip olup olmadığını her zaman kontrol edin. Seramik diskler, mikserinizin damlamasını önlemede mükemmeldir ve geleneksel kauçuk rondelalar gibi yıpranmazlar veya değerli su israf etmezler.

Doğru karıştırıcıyı seçmeden önce kolu test edin

Mikserinizi satın almadan önce kolun rahat hareket ettiğini kontrol etmeyi unutmayın. Mutfak mikserinizi her açtığınızda sapla savaşmak istemezsiniz.

 

Sonuçta evinizdeki su basıncı kararınızı etkileyecektir. Bu nedenle, hangi basınç sistemine sahip olduğunuzu öğrenmenize yardımcı olması için yerel tesisatçınızla iletişime geçin, böylece seçtiğiniz karıştırıcı tüm gereksinimlerinizi karşılayacaktır. Zaman ayırın ve mükemmel mutfak bataryanıza karar vermeden önce günümüzün batarya teknolojisinin geniş çeşitlerini ve işlevlerini keşfetmenin keyfini çıkarın.