Kitchen sink taps

Muftak Musluk Bataryaları

Mega Yapı

Özellikle ne aradığınızdan tam olarak emin değilseniz, piyasadaki mutfak bataryalarının seçilmesi çok zor görünebilir. Bu kılavuzda, farklı mutfak musluk türlerini inceleyeceğiz. Yaylı çekme musluklar ile ağırlıklı çekme musluklar arasındaki farkı ve birden fazla püskürtme işlevine sahip bir çekme musluğuna ihtiyacınız olup olmadığını size söyleyeceğiz.

 

Çekme Musluk Türleri Nelerdir?

6 ana tip mutfak bataryası vardır. Daha fazlasını öğrenmek için her birine tıklayın:

 

Profesyonel tarzda çekme musluklar

Ağırlıklı çekme muslukları

Yaylı çekme kılavuzları

Sprey musluklarını dışarı çekin

Havalandırıcı musluklarını dışarı çekin

Ayrı bir el durulamalı mutfak muslukları

Profesyonel Tarzda Çekme Muslukları

Birine “mutfak musluğunu çek” dediğinizde, bu büyük olasılıkla onların aklına gelecek türden bir şeydir. En yaygın olarak ticari bir mutfakta bulunurlar (dolayısıyla adı), şimdi ülkenin her yerinde binlerce evde bulunabilirler. Bu kısmen fiyattaki büyük bir düşüşten ve kısmen de mutfağınızda ne kadar yararlı olduklarından kaynaklanmaktadır. 100 £ 'dan daha düşük bir fiyata bir tane alma yeteneği, onları konut evleri için çok çekici bir seçenek haline getirdi.

 

Profesyonel tarzda dışarıya çekilebilir mutfak bataryaları tasarım ve işlev açısından modern olabilir, ancak çağdaş mutfaklarla sınırlı olmaları gerekmez; Büyük bir Belfast eviyeniz varsa, büyük bir dışarı çekilebilir eviye bataryası hayatınızı çok daha kolay hale getirebilir. Profesyonel mutfak musluklarından en popüler olanımız Vellamo Hanbury'dir. Bu, standart ve "bebek" versiyonunda mevcuttur ve sadece dışarıya çekilebilir sprey işlevine sahip olmakla kalmaz, aynı zamanda sadece bir bardak su doldurmak veya ellerinizi yıkamak istiyorsanız kullanımı daha kolay olan ikincil bir döner emzik de içerir.