Gömme Rezervuar Montajı - Asma Klozet

Asma Rezervuar Montajı - Asma Klozet

Mega Yapı

Bu yazımızda asma klozetler için alçıpan uygulamalı set montajına değineceğiz. Gömme rezervuar montajı nasıl yapılır? Asma klozet gömme rezervuar montajı nasıl yapılır? Gömme rezervuar tesisatı nasıl çalışır? Asma klozet gömme rezervuar seti montajı nasıl yapılır? Bu ve bunun gibi birçok soruyu yanıtlayacağız.

Kumanda paneli boşluğu koruyucukörüğü alttan üste doğru kaydırılarak yerine takılır. Asma klozet montaj vidaları yerine takılır ve terazi ile kontrol  yapılır. Siyah kelepçe ayaklar arasında ki montaj yerine montaj edilir. Pis su tesisat çıkışına adaptör parçası takılır. Pis su borusu kelepçeye monte edilir. Pis su ve temiz su borularının sarı koruyucu kapakları ve montaj vidaları koruyucu parçaları takılır. Ölçülendirme bilgisine göre montaj için gerekli delikler duvar ve yer üzerinde açılır. Gömme rezervuarın açılan deliklerine vidalanma işlemi gerçekleştirilir. Kumanda paneli orta noktası yerde 1 metre yükseliğinde olacak şekilde ayarlamalar yapılır. Ara musluk bağlantısı yapılır ve teflon sarılarak sızdırmazlık sağlanır. Temiz su borusu ara musluğa bağlanır. Doldurma grubu su bağlantısı ile ara musluk bağlantısı yapılır. Kumanda paneli altı koruyucu paneli takılır. Kumanda panel boşluğu üzeri koruyucu kapak yerine takılır.  Alçıpan duvar üzerinde montaj için gerekli boşluklar açılarak montaj gerçekleştirilir. Mesafe ölçüleri dikkate alınarak sıva ve seramik işlemleri tamamlanır. Seramik bitişi ile kumanda paneli boşluğu koruyucu körüğü arasında maksimum 5 milimetrelik mesafe bırakılmalıdır.

Bu bilgiler üzerine Gömme Rezervuar ve Klozet Üstü & Asma Rezervuar ürünlerimizi bağlantıdan inceleyebilir, daha fazla bilgi ve uygun fiyatlar için Mega Yapı Ürünleri uzmanlarına iletişim sayfasında ki bilgileri kullanarak ulaşabilirsiniz.